Pradžia

Jaunimo laukia darbinga vasara: taryba pavirtino moksleivių ir studentų užimtumo didinimo programą

Jaunimo laukia darbinga vasara: taryba pavirtino moksleivių ir studentų užimtumo didinimo programą

Didelio populiarumo jaunimo tarpe sulaukusi Lazdijų rajono savivaldybės moksleivių ir studentų užimtumo didinimo programa ir 2024 metais bus tęsiama. Posėdyje, vykusiame balandžio 29 dieną, tarybos nariai vienbalsiai balsavo ne tik už jos patvirtinimą, bet ir lėšų – 35 tūkst. eurų – skyrimą jai vykdyti iš savivaldybės biudžeto.

Šia programa yra siekiama didinti jaunimo užimtumą vasaros metu, ne ugdymo proceso metu, skatinti ir didinti pagalbą įsidarbinti jauniems žmonėms, lavinti jauno žmogaus profesines ir socialines kompetencijas. Programos įgyvendinimas skatina savivaldybės bendradarbiavimą su verslo sektoriumi, bendruomenėmis, kitais socialiniais partneriais, yra parama savivaldybės teritorijoje veiklą vystantiems darbdaviams. Planuojama, kad šiais metais skirtos sumos užteks įdarbinti daugiau apie 30 jaunų žmonių – moksleivių ir studentų, kurie savo gyvenamąją vietą yra deklaravę mūsų rajone.

Informacija atnaujinta 2024-05-06 08:06