Pradžia

Ketvirtadienį, birželio 17-ąją, kviečiame skiepytis be registracijos

Ketvirtadienį, birželio 17-ąją, kviečiame skiepytis be registracijos

Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad šį ketvirtadienį (birželio 17 d.) visoje Lietuvoje organizuojamas gyventojų skiepijimas be registracijos.  Šią dieną vakcinacijos centras, įsikūręs Lazdijų rajono policijos komisariato patalpose (Lazdijos g. 5),  veiks nuo 8.00 val. iki 20.00 val. Visi atvykę gyventojai galės pasiskiepyti Pfirez vakcina.   

Atkreipiame dėmesį, kad:

  • Jau užsiregistravę gyventojai bus priimami savo registracijos laiku, todėl bus dvi eilės: asmenims su ir asmenims be registracijos;
  • Pirmumas eilėje be registracijos bus teikiamas vyresnio amžiaus gyventojams ir gyventojams su negalia;
  • Esant karštai dienai laukiantys eilėse bus aprūpinti geriamuoju vandeniu;
  • Nuoširdžiai prašome kiekvieną Jūsų dalintis šia žinia savo paskyrose socialiniame tinkle „Facebook“, taip pat žodžiu perduodant ją kaimynams, draugams ir artimiesiems.  

Informacija atnaujinta 2021-06-15 17:03