Kovo 11-osios išvakarės Veisiejuose: tradicinis bėgimas, prasminga programa ir linkėjimai Ukrainai
Šiandien, Kovo 11-osios išvakarėse, Veisiejuose paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Šventės „Laisvės taku“ metu vyko tradicinis bėgimas bei simbolinis Kovo 11-osios minėjimas.
Kovo 11-osios minėjimo metu veisiejiečiai bei miesto svečiai galėjo stebėti šiai progai sukurtą literatūrinį montažą, kuriame meniškai atkurti tos ypatingos dienos įvykiai. Tautiška giesme, sportiniais moksleivių šokiais bei liaudiškomis dainomis pagerbta Lietuvos bei Ukrainos laisvė. Santarvės aikštėje prie Nepriklausomybės paminklo padėtos gėlės ir uždegtos žvakelės.
„Esame laisvi, vieningi, pilietiški. Didžiuokimės mūsų didvyriais kovojusiems už mūsų laisvę - jų dėka galime šią dieną švęsti, galime padėti ir palaikyti tuos, kurie dabar kovoja už savo šalies laisvę. Simboliška, kad kovo 11 dienos išvakarėse Veisiejuose susitinka vaikai ir jaunimas, jie yra mūsų gyvenimo prasmė ir ateitis. Su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena Jus visus!” – susirinkusius sveikindama teigė Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė.
Šventę vainikavo tradicinis vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų bėgimas.
Informacija atnaujinta 2022-03-10 16:01
Lazdijų rajono savivaldybė