Krosnoje sužibo Kalėdų eglė
Vakar Krosnoje sužibo Kalėdų eglė, į miestelį atnešusi šilumos ir jaukumo.
Šventėje dalyvavęs vicemeras Dalius Mockevičius visiems palinkėjo, kad šis Kalėdų laikotarpis pripildytų namus šviesos ir šilumos, o švenčių laukimas paliestų pačias jautriausias širdies stygas. Jis taip pat perdavė merės Ausmos Miškinienės padėką Vilijai ir Gintui Kizelevičiams už jų nuoširdų indėlį kuriant šventinę aplinką ir gerą nuotaiką Krosnos seniūnijos bendruomenei.
Mažieji džiaugėsi „Linksmo lagamino“ pasirodymu, o vakaro kulminacija tapo atlikėjos Kajos koncertas, pripildęs aikštę gražių emocijų.
Informacija atnaujinta 2025-12-06 18:43
Lazdijų rajono savivaldybė