Pradžia

Kunigas Paulius Marčiulionis paminėjo 30 metų Kunigystės jubiliejų

Kunigas Paulius Marčiulionis paminėjo 30 metų Kunigystės jubiliejų
Gruodžio 17 d. Seirijų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje buvo paminėtas Seirijų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės ir Krikštonių Kristaus Karaliaus parapijų klebono kunigo Pauliaus Marčiulionio 30 metų kunigystės jubiliejus.
 
Jubiliejaus proga kleboną sveikino merė Ausma Miškinienė, tarybos nariai, parapijiečiai ir svečiai bei artimieji, dėkodami už prasmingus darbus parapijose, linkėdami geros sveikatos ir Dievo palaimos.

Informacija atnaujinta 2025-12-18 08:52