Simboliška, kad būtent šioje vietoje pirmą kartą buvo iškelta nepriklausomos Lietuvos vėliava.
Laisvės gynėjų dieną padėtos gėlės ir uždegtos žvakelės
Minint Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną, merė Ausma Miškinienė kartu su savivaldybės administracijos ir Lazdijų krašto muziejaus darbuotojais, lydimi Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos jaunųjų šaulių ir jų vadovo Kęstučio Pilecko, padėjo gėles ir uždegė atminimo žvakeles prie Nepriklausomybės paminklo bei prie Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos atminimo lentų, skirtų 1919–1920 metų Lazdijų valsčiaus Lietuvos Nepriklausomybės kovų savanoriams ir Vyties Kryžiaus kavalieriams.
Informacija atnaujinta 2026-01-13 09:19
Lazdijų rajono savivaldybė