Lazdijų darželio-mokyklos „Kregždutės“ mokinių vizitas savivaldybėje
Vakar savivaldybėje netrūko juoko, šypsenų, čia lankėsi Lazdijų darželio-mokyklos „Kregždutės“ 4a klasės mokiniai.
Jie apsilankė pas merę Ausmą Miškinienę, posėdžių salėje sužinojo, kaip vyksta svarbūs rajono tarybos posėdžiai. Mokiniai svarstė 3 klausimus, diskutavo apie miesto savivaldą: jos darbą, rinkimus, funkcijas.
Buvo džiugu matyti mažųjų veidus, kupinus smalsumo ir džiaugsmo, kurie atėjo pasisemti žinių ir sužinoti, kaip dirba mūsų vietos savivaldos valdžia.
Primename, kad Lazdijų rajono savivaldybės administracijos durys moksleiviams – visuomet atviros!
Informacija atnaujinta 2024-11-28 15:09
Lazdijų rajono savivaldybė