Lazdijų miesto parke įrengtos naujos krepšinio lentos
Lazdijų miesto parkas – mėgiama miestiečių ir rajono svečių laisvalaikio praleidimo vieta. Čia galima ne tik dalyvauti įvairiuose vykstančiuose renginiuose, pasivaikščioti, pasigėrėti gamta, čiurlenančiu Lazdijos upeliu, bet ir pasportuoti ant riedlenčių, riedučių ir BMX dviračių rampos, vaikų žaidimų treniruoklių aikštelėje.
Daug jaunimo bei vyresnio amžiaus lazdijiečių skuba ir į krepšinio aikštelę, kurioje mėgsta pažaisti krepšinį. Jie čia turi galimybę mėtyti kamuolį į krepšį visais metų laikais, netgi žiemą, kai nebūna sniego.
Lazdijų miesto seniūnės Vaidos Gazdziauskienės teigimu, džiugu, kad aikštelė tokia populiari tarp įvairaus amžiaus lazdijiečių jau šešerius metus. Tik gaila, kad atsiranda tokių asmenų, kurie nežino, kur panaudoti savo jėgą – vis sugadina krepšinio stovų lentas, suniokoja jų krepšių tinklelius.
Šį mėnesį, pasak seniūnės, jau įrengtos naujos tvirtesnės krepšinio stovų lentos su tvirtesniais krepšių lankais. ,,Tikimės, kad jie tarnaus kur kas ilgiau, kad neatsiras niokotojų, gadinančių mūsų visų turtą. Prašau lazdijiečių būti tikrais savo miesto šeimininkais. Pamatę, kad kas nors teršia aplinką, gadina inventorių, nelikite abejingi, nepraeikite pro šalį, o sudrausminkite“, – teigė V. Gazdziauskienė.
Informacija atnaujinta 2021-09-20 13:42
Lazdijų rajono savivaldybė