Lazdijų moterys išvyko prevencinei sveikatos patikrai
Šį rytą savivaldybės administracijos direktorė Šarūnė Dumbliauskienė palydėjo dar vieną grupę Lazdijų rajono moterų, vykstančių į prevencinę vėžio patikrą Nacionaliniame vėžio institute.
Šiais metais daugiau negu 70 moterų iš viso rajono pasinaudojo šia galimybe, kurią inicijuoja savivaldybė kartu su Visuomenės sveikatos biuru, kad pasirūpinti tuo, kas mums svarbiausia – sveikata.
Informacija atnaujinta 2025-12-01 07:59
Lazdijų rajono savivaldybė