Pradžia

Lazdijų moterys išvyko prevencinei sveikatos patikrai

Lazdijų moterys išvyko prevencinei sveikatos patikrai
Šį rytą savivaldybės administracijos direktorė Šarūnė Dumbliauskienė palydėjo 25 Lazdijų rajono moteris, kurios išvyko į prevencinę vėžio patikrą Nacionaliniame vėžio institute.
 
Šis išvykimas yra jau penktasis nuo iniciatyvos pradžios. Pirmą kartą moterys į patikrą buvo vežamos 2023 metais, tuomet dalyvavo 42 moterys, 2024 metais – 30 moterų, o 2025 metais – 73 moterys.
 
Tokie išvykimai, kuriuos organizuoja savivaldybė kartu su Visuomenės sveikatos biuru, padeda pasirūpinti svarbiausiu dalyku – savo sveikata.

Informacija atnaujinta 2026-03-30 09:57