Pradžia

Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnaziją pasiekė džiugi žinia – į mokyklą atkeliauja naujas geltonasis autobusiukas!

Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnaziją pasiekė džiugi žinia – į mokyklą atkeliauja...

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija nupirko ir savivaldybėms perduos naujus mokyklinius autobusus. Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė patvirtino mokyklų, į kurias šiemet išriedės nauji geltonieji autobusiukai, sąrašą. Į sąrašą pateko ir Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija. Paraišką geltonajam autobusiukui gauti Lazdijų rajono savivaldybės administracija dar birželio mėnesį pateikė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai. Švietimo įstaigai skirtas mokyklinis autobusiukas pavėžės kaimuose ir miesteliuose, toliau kaip 3 km nuo mokyklos gyvenančius moksleivius, kad kelionė į mokyklą ar iš jos truktų daug trumpiau. Taip pat mokiniai galės vykti ir į būrelius, kultūros ir sporto renginius, ekskursijas.

Informacija atnaujinta 2021-07-27 14:33