Lazdijų rajone neslūgstant susirgimams COVID-19, kviečiame saugoti save bei aplinkinius
Būkime atsakingi, neikime į viešas vietas ar susibūrimus jausdami ligos simptomus, imkimės visų saugumo priemonių, neleiskime, kad gydymo įstaigas užplūstų sunkiai sergantys ligoniai, kad nesutriktų būtinųjų sveikatos paslaugų teikimas.
Primename, kad:
- pajutus ligos simptomus (slogą, pradėjus kosėti ar čiaudėti) atsisakyti darbinių susitikimų, pramogų, apsilankymų parduotuvėse ir pan.,
- dėvėti kaukes ir respiratorius,
- tarp žmonių išlaikyti saugų 2 m atstumą,
- dažnai vėdinti bendras patalpas,
- šiltu vandeniu ir muilu plautis rankas, jei to padaryti negalima – jas dezinfekuoti,
- pagal esamas sąlygas laikytis apribojimų ir vadovautis rekomendacijomis, kurias galima rasti čia: https://koronastop.lrv.lt/lt/covid-19-pandemijos-valdymo-priemones
Informacija atnaujinta 2022-03-18 13:02
Lazdijų rajono savivaldybė