Pradžia

Lazdijų rajone skelbiama šildymo sezono pabaiga

Lazdijų rajone skelbiama šildymo sezono pabaiga
Lazdijų rajono savivaldybė skelbia 2025–2026 metų šildymo sezono pabaigą. Balandžio 30 d. – paskutinė diena, kai vartotojams bus tiekiama šiluma.
 
Lazdijų rajono savivaldybės vicemeras Dalius Mockevičius, pavaduojantis savivaldybės merę, pasirašė mero potvarkį dėl 2025-2026 m. šildymo sezono pabaigos visiems Lazdijų rajono savivaldybės šilumos vartotojams, kurie naudojasi UAB „Lazdijų šiluma“ paslaugomis
 
Mero potvarkyje nurodyta, kad Lazdijų rajono savivaldybės šilumos vartotojai (įskaitant daugiabučius namus), kurių savininkė ar dalininkė nėra Lazdijų rajono savivaldybė, nusprendę baigti savo pastatų šildymą kitu laiku negu šildymo sezono pabaiga, apie savo sprendimą praneša šilumos tiekėjui.
 
Linkime šilto pavasario!

Informacija atnaujinta 2026-04-29 17:47