Pradžia

Lazdijų rajono savivaldybė jau papuošė langus Vasario 16-ąjai!

Lazdijų rajono savivaldybė jau papuošė langus Vasario 16-ąjai!

2025 metai yra paskelbti garsiausio lietuvių dailininko ir kompozitoriaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio jubiliejiniais metais, todėl kviečiame savo langus papuošti karūnomis, simboliu, kuris yra itin dažnas mūsų tautos genijaus paveiksluose.

Karūna – tai ne tik valdžios ir galios simbolis, bet ir dvasinės didybės, kūrybos laisvės, tobulėjimo ženklas. Jis žymi dvasinį pakilimą, aukštesnių jėgų globą, siekį stiebtis aukštyn, šviesos ir harmonijos link.  

Šių metų Vasario 16-osios šūkis – „Didžiųjų kūrėjų šviesos vedami“ – kviečia mus semtis įkvėpimo iš M. K. Čiurlionio kūrybos ir tęsti didžiųjų kūrėjų pradėtą darbą, skleisti šviesą ir vienybę. Tegul trispalvės karūnos languose tampa mūsų laisvės ir kūrybiškumo simboliu!

Geltona karūna – saulė ir šviesa, žalia – Lietuvos gamta, raudona – pralietas kraujas vardan laisvos Tėvynės. 

Daugiau informacijos apie iniciatyvą rasite čia.

Papuoštų langų nuotraukomis pasidalinkite socialiniuose tinkluose su grotažyme #LaisvesKarunos arba įkelkite į Facebook grupę „Težydi Lazdijai“.

Taip pat norime priminti, kad nepamirštumėte dalyvauti Vasario 16-osios minėjimuose, renginiuose, kurie vyks Lazdijų krašte.

Informacija atnaujinta 2025-01-29 07:55