Pradžia

Lazdijų seniūnai – tradiciniu tapusiame savivaldybių seniūnų asociacijos XI-ąjame suvažiavime

Lazdijų seniūnai – tradiciniu tapusiame savivaldybių seniūnų asociacijos XI-ąjame suvažiavime

Birželio 17 dieną Kėdainių arenoje vyko Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos XI-asis suvažiavimas. Jame dalyvavo 96 delegatai iš 102 išrinktų. Šiuo metu asociacija vienija 470 seniūnų.

Suvažiavime dalyvavo ir delegatus sveikino Seimo nariai Kęstutis Vilkauskas, Tomas Bičiūnas, Viktoras Fiodorovas, Lietuvos respublikos Vidaus reikalų ministerijos viceministrė Sigita Ščajevienė, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ministrės patarėja Laima Sinkevičienė, Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla, Kėdainių meras Valentinas Tamulis, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Virginija Šetkienė, kiti svečiai.

Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos suvažiavimo dalyviai vieningai patvirtino prezidento Rolando Bružo ataskaitą bei Revizijos komisijos ataskaitą. Suvažiavimo metu vyko  Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos prezidento ir valdybos rinkimai.  Naujuoju asociacijos prezidentu antrai kadencijai buvo perrinktas Rolandas Bružas. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos valdyboje artimiausius du metus dirbs Lazdijų miesto seniūnė Vaida Gazdziauskienė. Po valdybos rinkimų buvo tvirtinami Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos atstovai savivaldybėse – kriviai. Mūsų rajono krive buvo patvirtinta Būdviečio seniūnijos seniūnė Laimutė Šiuikienė. Suvažiavimo metu vyko apdovanojimai, patvirtinta nauja revizijos komisija, aptarti kiti klausimai, priimta rezoliucija.

Informacija atnaujinta 2022-06-20 16:22