Mažųjų saugumui užtikrinti – plaukimo pamokos Alytuje
Grupė Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos trečiosios klasės moksleivių vakar buvo išvykę mokytis plaukti.
Jie davė startą ir kitoms rajono ugdymo įstaigoms, keletą kartų per savaitę, į Alytaus Šv. Benedikto gimnaziją vyks visų rajono ugdymo įstaigų trečiųjų klasių mokiniai.
Gimnazijai priklausančiame baseine jie mokysis plaukti, lavins saugumo vandenyje įgūdžius.
Siekdama moksleivių saugumo, savivaldybė jau ne vieneri metai vykdo šią priemonę – moko plaukti visų ugdymo įstaigų trečiųjų klasių moksleivius.
Paslauga apmokama savivaldybės biudžeto lėšomis.
Informacija atnaujinta 2025-03-04 13:31
Lazdijų rajono savivaldybė