Pradžia

Mokinių saugumas ir prevencija – bendras rūpestis ir atsakomybė

Mokinių saugumas ir prevencija – bendras rūpestis ir atsakomybė
Šiandien savivaldybės vicemeras Dalius Mockevičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Asta Zablackienė bei pavaduotoja Auksė Stirbienė susitiko su ugdymo įstaigų ir kitų įstaigų vadovais.
 
Susitikimo metu daug dėmesio skirta svarbioms temoms – mokinių saugumui ir žalingų įpročių prevencijai.
 
„Norime, kad mūsų vaikai jaustųsi saugūs – tiek mokykloje, tiek už jos ribų. Tai pasieksime tik dirbdami kartu: mokyklos, tėvai, policija ir savivaldybė. Labai svarbu laiku pritaikyti prevencines priemones, kad užkirsti kelią žalingų įpročių plitimui“, – sakė vicemeras Dalius Mockevičius.
 
Mokyklų vadovai dalijosi patirtimi, pasakojo apie iššūkius, su kuriais susiduria, ir kartu ieškojo sprendimų, kaip užtikrinti prevencinių priemonių veiksmingumą. Policijos viršininkas pristatė galimus prevencijos būdus, kuriuos galima taikyti ne tik mokyklose, bet ir bendruomenėse. Susitikime sutarta aktyviau įtraukti tėvus ir stiprinti bendradarbiavimą su policija.

Informacija atnaujinta 2025-09-22 17:07