Mokyklų edukacinių erdvių 2022 metų konkurse laureate tapo Lazdijų rajono Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazija
Baigėsi Mokyklų edukacinių erdvių 2022 metų konkursas. Liepos 25 d. nacionalinė vertinimo komisija parengė Konkurso protokolą, paaiškėjo konkurso nugalėtojai.
Mūsų mokykla tapo viena iš laureatų, tai Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija. Nuoširdžiai sveikiname!
Komisija konstatavo, kad šių metų konkurse dalyvavo daugiausiai savivaldybių per visą konkurso eigą, o nacionaliniame etape – daugiausiai mokyklų. Taip pat pažymėtas didelis kokybinis pokytis nuo 2020 m. konkurso: mokyklų edukacinėse erdvėse itin gausu naujovių, aplinkos kūrybiškai naudojamos mokinių ugdyme. Buvo pasidžiaugta, kad konkurse puikiai pasirodė daug naujų, seniau konkurse nedalyvavusių mokyklų, nusipelniusių aukštų komisijos įvertinimų.
Mokykloms konkurso nugalėtojoms skiriamas apdovanojimas: mokymai „Edukacinių erdvių kūrimo patirtys Lenkijos, Vokietijos bei Čekijos visuomeninėse ir viešose aplinkose, gamtinis ir ekologinis ugdymas jose“.
Informacija atnaujinta 2022-07-28 17:17
Lazdijų rajono savivaldybė