Nacionalinė iniciatyva „Ačiū medikams“: kviečiame padėkoti ir palaikyti
Kviečiame parodyti, kad Lazdijų krašto bendruomenė yra stipri, dėkinga ir vieninga – skirkime padėkos žodį medikams, slaugytojams ir visiems sveikatos priežiūros specialistams, kurie kasdien rūpinasi mūsų ir artimųjų sveikata.
Naujienų portalas „Lrytas“ jau ketvirtus metus organizuoja nacionalinę iniciatyvą „Ačiū medikams“, kviesdamas išreikšti dėkingumą tiems, kurie kasdien saugo mūsų sveikatą ir gyvybę.
Ši iniciatyva suteikia galimybę ne tik rašyti padėkas, bet ir už jas balsuoti. Padėkas iki gegužės 8 d. galite rašyti čia.
Kviečiame nelikti abejingais – parašykite padėką ir palaikykite jau nominuotus VšĮ „Lazdijų rajono savivaldybės sveikatos centras“ darbuotojus.

Informacija atnaujinta 2026-04-07 11:58
Lazdijų rajono savivaldybė