Pradžia

Nuo sausio 1 d. keičiasi savivaldybės administracijos darbo laikas

Nuo sausio 1 d. keičiasi savivaldybės administracijos darbo laikas
Siekdami, kad savivaldybės paslaugos būtų dar patogesnės ir lengviau pasiekiamos rajono gyventojams, atsižvelgėme į jų poreikius ir koreguojame administracijos darbo laiką. 
 
Nuo sausio 1 d. savivaldybės administracija pradės darbą anksčiau – nuo 7:45 val. Tai ypač svarbu ir patogu tiems, kurie su specialistais jiems rūpimus klausimus nori išspręsti ar aptarti prieš darbą. 
 
Taip pat pirmadieniais-ketvirtadieniais sutrumpinome pietų pertrauką, todėl gyventojai šiomis dienomis bus priimami ir konsultuojami jau nuo 12:30 val. 
 
Įvertinus ir paanalizavus gyventojų apsilankymus, pastebėjome, kad penktadieniais savivaldybės paslaugomis gyventojai dažniau naudojasi iki pietų, tad nusprendėme šią dieną dirbti trumpiau – iki 12:45 val. be pietų pertraukos.
 
Šie pokyčiai leidžia efektyviau organizuoti darbus, padidina paslaugų prieinamumą ir gerina gyventojų aptarnavimo kokybę, taip pat atitinka darbo teisės reikalavimus.
 
Svarbu: paslauga „Lazdijai veža“ ir toliau bus teikiama įprastu grafiku, be jokių pokyčių:
  • pirmadieniais–ketvirtadieniais 8:00–17:00 val.,
  • penktadieniais 8:00–15:45 val.,
  • pietų pertrauka 12:00–12:45 val.

Informacija atnaujinta 2025-12-29 12:53