Nuo spalio 1 d. kaukių dėvėjimas uždarose erdvėse tampa privalomas, darbuotojams rekomenduojama dirbti nuotoliniu būdu
Vyriausybei nuo spalio 1 d. patvirtinus naujas kovos su COVID-19 valdymo priemones:
- Uždarose patalpose, taip pat ir tose patalpose, kur veiklos vykdomos su Galimybių pasu, privaloma dėvėti kaukes.
- Viešiesiems ir privatiems juridiniams asmenims rekomenduojama darbą organizuoti nuotoliniu būdu.
Išsamiau apie nuo spalio 1 dienos įsigaliojančius reikalavimus skaitykite:
Informacija atnaujinta 2021-09-30 16:09
Lazdijų rajono savivaldybė