Pradžia

Nuo spalio 1 d. kaukių dėvėjimas uždarose erdvėse tampa privalomas, darbuotojams rekomenduojama dirbti nuotoliniu būdu

Nuo spalio 1 d. kaukių dėvėjimas uždarose erdvėse tampa privalomas, darbuotojams rekomenduojama...

Vyriausybei nuo spalio 1 d. patvirtinus naujas kovos su COVID-19 valdymo priemones:

  • Uždarose patalpose, taip pat ir tose patalpose, kur veiklos vykdomos su Galimybių pasu, privaloma dėvėti kaukes.
  • Viešiesiems ir privatiems juridiniams asmenims rekomenduojama darbą organizuoti nuotoliniu būdu.

Išsamiau apie nuo spalio 1 dienos įsigaliojančius reikalavimus skaitykite:

https://koronastop.lrv.lt/lt/naujienos/vyriausybe-pritare-kaukes-uzdarose-erdvese-deveti-bus-privaloma

Informacija atnaujinta 2021-09-30 16:09