Pradžia

Nuoširdžiausi sveikinimai kultūros puoselėtojams

Nuoširdžiausi sveikinimai kultūros puoselėtojams

Pasaulinės kultūros dienos proga savivaldybės merė Ausma Miškinienė kultūros puoselėtojus sveikino įteikdama akį traukiančiais žiedais pavasarį pražystančių magnolijų sodinukus. „Dėkoju už nenutrūkstamą kultūros puoselėjimą bei kūrybiškus sprendimus organizuojant veiklas ir renginius šiais karantino metais. Tik Jūsų pastangų dėka mūsų krašto tradicijos ir papročiai keliauja iš kartos į kartą bei pasipildo inovatyviais renginiais ir unikaliomis iniciatyvomis“, – kalbėjo savivaldybės merė pridūrusi, kad žemėn krintantis lietus, tarsi patvirtina, kad šiandien pasodinti medeliai prigis ir pražys beribio grožio žiedais. Šiais simboliniais magnolijų sodinimais rajone startuoja akcija „Žydinti kultūra“. Kiekvieną Lazdijų kultūros centro, Lazdijų krašto muziejaus ir Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos padalinį taip pat pasiekė sodinukai. Dar kartą sveikiname visus kultūros puoselėtojus ir linkime stiprios sveikatos, drąsių sumanymų, šviesių minčių ir begalinės laimės asmeniniame gyvenime! Tegul įspūdingais žiedais nusėtos magnolijos kiekvieną pavasarį primena, kokie esate svarbūs ir reikalingi.

Informacija atnaujinta 2021-04-15 12:31