Nupuoštas eglutes sausio 6-8 dienomis galima bus palikti Nepriklausomybės aikštėje
Kaip ir kasmet, po didžiųjų metų švenčių kalėdines eglutes bus galima palikti Lazdijų Nepriklausomybės aikštėje. Sausio 6, 7 ir 8 dienomis žaliaskares, jų šakas, iš natūralių medžiagų pagamintus kalėdinius vainikus ir kitas puošmenas bus galima atnešti į Nepriklausomybės aikštę ir palikti jas čia stovėsiančioje priekaboje. Eglučių surinkimu pasirūpino Lazdijų miesto seniūnija.
Didžiųjų švenčių metu gyventojų namus jaukiai šildžiusios puošmenos, surinktos miesto aikštėje, šildys ir toliau. Jos bus nuvežtos į UAB „Lazdijų šiluma“, kur bus panaudotos kaip kuras.
Informacija atnaujinta 2024-01-02 11:51
Lazdijų rajono savivaldybė