„Pasienio fiesta“ jau keliauja po Lazdijus. Atverkime jai savo širdis!
Jau šiandien – ypatingos nuotaikos ir nuotykių diena. Šiandien pradedame švęsti linksmiausią ir didžiausią Lazdijų krašto šventę „Pasienio fiesta“.
Džiaugiamės, kad Lazdijų miesto gatvės ir aikštės šiandien pilnos linksmo šurmulio, kad jose – daugiau juoko, šypsenų bei seniai nesimačiusių draugų apsikabinimų.
Švęskime!
Pirmasis renginys – jau 12 valandą. Lazdijų viešojoje bibliotekoje Jūsų laukiame susitikime su knygos „iš Dzūkijos praeities. Seirijų kraštas. Istorija ir kalba“ sudarytojais, Lietuvių kalbos instituto ir Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto darbuotojais, skulptoriais ir geografais.
Daug sportinių varžybų laukia jaunimo: Lazdijų sporto centre, Lazdijų Motiejaus Gustaičio mokyklos stadione – stalo tenisas, štangos spaudimas, futbolas. Azartas, sirgalių emocijos ir nugalėtojų apdovanojimas!
Dienai pakrypus vakarop, klausysimės Dzūkijos krašto smuikorių, stebėsime vištų bėgimo varžytuves, vaikščiosime po instaliacijų parodą, stebėsime užsienio šalių šokėjų ir muzikantų pasirodymus.
O kas gali labiau suartinti draugus nei bendras susėdimas prie stalo? „Bendrystės vakarienė“ Jūsų šį vakarą lauks Lazdijų miesto parke. Čia Estijos, Latvijos, Ukrainos, Lenkijos ir Lietuvos tradicinius patiekalus pagal unikalius receptus gamins Lazdijų krašto bendruomenės: galėsite paragauti estiškos košės, latviško troškinio, lenkiškų, ukrainietiškų bei lietuviškų sriubų. Nepamirškite namuose piniginės: vakarienės metu surinktos aukos bus skirtos Ukrainai.
Ir neskubėkite šį vakarą palikti Lazdijų miesto parko: Jus linksminti ir šokius užkurti žada mūsų krašto muzikinės grupės, taip pat – „Pikaso“ vyrai, tarp kurių – ir mūsų kraštietis Haroldas Šklėrius!
Kad niekur nepavėluotumėt, programa čia:
Informacija atnaujinta 2022-06-03 09:23
Lazdijų rajono savivaldybė
