Pradžia

Penktadienį paskutinis skambutis nuskambėjo 22 Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos abiturientams

Penktadienį paskutinis skambutis nuskambėjo 22 Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos...
Penktadienį Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijoje 22 abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis.
 
Savivaldybės merės sveikinimus perdavė ir didžiausios sėkmės egzaminuose linkėjo vicemeras Dalius Mockevičius bei gimnazijos direktorė Zita Ščerbetkienė.
 
Lengvo skrydžio, mieli abiturientai!

Informacija atnaujinta 2026-06-01 09:43