Pradžia

Penktadienį vyko praėjusių metų aptarimas su įstaigų vadovais

Penktadienį vyko praėjusių metų aptarimas su įstaigų vadovais

Naujieji metai jau įsibėgėjo, tačiau rajono įstaigose tempas nemažėja.

Vieni darbai sėkmingai užbaigti, suplanuoti projektai įgyvendinti, o kartu atsiveria ir nauji tikslai bei iššūkiai.

Apie nuveiktus darbus ir artimiausius planus rajono įstaigų vadovai penktadienį diskutavo susitikime su mere Ausma Miškiniene ir administracijos direktore Šarūne Dumbliauskiene.

  • Lazdijų kultūros centras ir Lazdijų krašto muziejus aktyviai ruošiasi ypatingai progai – Sausio 13-osios 35-mečio minėjimui. Šiai dienai planuojama prasminga programa: parodos, minėjimo renginiai, šv. Mišios.
  • Lazdijų rajono savivaldybės sveikatos centras naujuosius metus pasitinka su džiugiomis žiniomis – įsigyta moderniausia endoskopinės chirurgijos įranga. Naujas laparoskopinės chirurgijos komplektas atveria dar daugiau galimybių teikti pažangias, šiuolaikiškas paslaugas ir užtikrinti aukštesnę pacientų priežiūros kokybę.
  • Lazdijų turizmo informacinis centras ruošiasi maloniems pokyčiams – netrukus įstaiga turės nuolatinį vadovą.
  • Lazdijų sporto centre darbai nesustoja – kol leidžia oro sąlygos, baigiami pastato fasado apdailos darbai, sparčiai įrengiamos vidaus sporto erdvės.
  • Lazdijų mokykla-darželis „Vyturėlis“ naujuosius metus pasitinka pasirašytu nauju projektu „Visos dienos mokyklos įkūrimas Lazdijų rajono savivaldybėje“, kuris prisidės prie ugdymo kokybės.
  • Veisiejų Sigito Gedos gimnazijoje, įgyvendinant Tūkstantmečio mokyklų programą, prie finišo artėja menų erdvės įrengimo darbai, taip pat sparčiai vyksta pereinamojo koridoriaus remontas.
  • Lazdijų rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba naujuosius metus pasitiko su reikšmingais rezultatais – atnaujintos Šventežerio ugniagesių komandos patalpos, o šiuo metu jau visos septynios ugniagesių komandos dirba atnaujintose, patogesnėse darbo sąlygose.

Informacija atnaujinta 2026-01-12 12:58