Penktadienį vyko praėjusių metų aptarimas su įstaigų vadovais
Naujieji metai jau įsibėgėjo, tačiau rajono įstaigose tempas nemažėja.
Vieni darbai sėkmingai užbaigti, suplanuoti projektai įgyvendinti, o kartu atsiveria ir nauji tikslai bei iššūkiai.
Apie nuveiktus darbus ir artimiausius planus rajono įstaigų vadovai penktadienį diskutavo susitikime su mere Ausma Miškiniene ir administracijos direktore Šarūne Dumbliauskiene.
- Lazdijų kultūros centras ir Lazdijų krašto muziejus aktyviai ruošiasi ypatingai progai – Sausio 13-osios 35-mečio minėjimui. Šiai dienai planuojama prasminga programa: parodos, minėjimo renginiai, šv. Mišios.
- Lazdijų rajono savivaldybės sveikatos centras naujuosius metus pasitinka su džiugiomis žiniomis – įsigyta moderniausia endoskopinės chirurgijos įranga. Naujas laparoskopinės chirurgijos komplektas atveria dar daugiau galimybių teikti pažangias, šiuolaikiškas paslaugas ir užtikrinti aukštesnę pacientų priežiūros kokybę.
- Lazdijų turizmo informacinis centras ruošiasi maloniems pokyčiams – netrukus įstaiga turės nuolatinį vadovą.
- Lazdijų sporto centre darbai nesustoja – kol leidžia oro sąlygos, baigiami pastato fasado apdailos darbai, sparčiai įrengiamos vidaus sporto erdvės.
- Lazdijų mokykla-darželis „Vyturėlis“ naujuosius metus pasitinka pasirašytu nauju projektu „Visos dienos mokyklos įkūrimas Lazdijų rajono savivaldybėje“, kuris prisidės prie ugdymo kokybės.
- Veisiejų Sigito Gedos gimnazijoje, įgyvendinant Tūkstantmečio mokyklų programą, prie finišo artėja menų erdvės įrengimo darbai, taip pat sparčiai vyksta pereinamojo koridoriaus remontas.
- Lazdijų rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba naujuosius metus pasitiko su reikšmingais rezultatais – atnaujintos Šventežerio ugniagesių komandos patalpos, o šiuo metu jau visos septynios ugniagesių komandos dirba atnaujintose, patogesnėse darbo sąlygose.
Informacija atnaujinta 2026-01-12 12:58
Lazdijų rajono savivaldybė