Pradžia

Per Lazdijus nusirito sveikatą stiprinančių mokyklų banga

Per Lazdijus nusirito sveikatą stiprinančių mokyklų banga

Prie Nacionalinio renginio „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“  vakar prisijungė ir Lazdijų rajono ugdymo įstaigos, priklausančios sveikatą stiprinančių mokyklų tinklui.

Renginio dalyvius, startavusius Lazdijų Nepriklausomybės aikštėje, pasveikino rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Dalius Mockevičius, linkėdamas gražaus bendravimo, sėkmingai pasirodyti ir būti laimėtoju kiekvienam. „Būti laimėtoju, tai reiškia būti sveikam“, – sakė jis.

Smagu, kad visos mūsų rajono ugdymo įstaigos turi Sveikatą stiprinančios mokyklos statusą.

2023 metai Lietuvos sveikatą stiprinančioms mokykloms ypatingi – jos mini savo veiklos 30-metį. Higienos institutas, norėdamas atkreipti visuomenės ir visų mokyklų bendruomenių dėmesį bei tinkamai pažymėti šią sukaktį, inicijavo trečiąjį Nacionalinį renginį „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“.

1993 m. Lietuva buvo priimta į Europos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklą. Lietuvoje Nacionaliniam sveikatos stiprinančių mokyklų tinklui priklauso 656 mokyklos 59 savivaldybėse,  kasmet jų skaičius auga.

Lazdijų rajono ugdymo įstaigos ruošėsi šiai sukakčiai ir  pastaruosius mėnesius intensyviai vykdė įvairias sveikatinimo veiklas. O vakar Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras sukvietė visų ugdymo įstaigų komandas kartu pajudėti taip išreiškiant padėką savo ugdymo įstaigoms už mokyklos bendruomenės sveikatos stiprinimą, sveikatos žinių gerinimą, sveikos gyvensenos įgūdžių formavimą ir sveikatai palankios aplinkos kūrimą.

Informacija atnaujinta 2023-04-28 08:46