Pradžia

Popietė „Kalėdiniai mainai – dalinkis gerumu“

Popietė „Kalėdiniai mainai – dalinkis gerumu“

Šiandien Lazdijų jaunimo centre vyko jauki labdaros popietė „Kalėdiniai mainai – dalinkis gerumu“, subūrusi gyventojus dalintis gerumu ir kurti šventinę nuotaiką tiems, kuriems jos reikia labiausiai.

Renginyje dalyvavo vicemeras Dalius Mockevicius, administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Savukas, tarybos narys Mantas Valukonis ir administracijos, įstaigų darbuotojai ir Lazdijų krašto jaunimas. 

Susitikimo metu skambėjo gyva muzika, o dalyvius pasitiko rankų darbo imbieriniai sausainiai, kvepiantys tikromis Kalėdomis. Šilumos, nuoširdžių pokalbių ir bendrystės kupina popietė priminė, kad net mažiausi gerumo gestai gali įžiebti šviesą kitų žmonių širdyse.

Informacija atnaujinta 2025-12-12 14:26