Prezidentūros kalėdinei eglei – 25 jaukumu ir Kalėdų dvasia alsuojantys simboliniai nameliai iš Lazdijų
Prie pirmosios šalies ponios Dianos Nausėdienės inicijuotos kalėdinių žaisliukų kūrimo akcijos „Namų jaukumas“ prisijungė ir Lazdijai. Šiandien į pirmosios šalies ponios kvietimą atsiliepusių švietimo įstaigų sukurtos kalėdinės dekoracijos iškeliavo į Vilnių. Pasak D. Nausėdienės, rankų darbo nameliai papuoš prezidentūros kalėdinę eglę ar bus padovanoti tiems, kuriems šiuo metu namų šilumos trūksta labiausiai.
Akcijoje dalyvavo Lazdijų rajono švietimo įstaigų bendruomenė: Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija, Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazija, Veisiejų Sigito Gedos gimnazija, Lazdijų mokykla-darželis „Kregždutė“, Lazdijų mokykla-darželis „Vyturėlis“, Šeštokų mokykla, Šventežerio mokykla, Lazdijų meno mokykla.
Pagamintus žaisliukus-namelius šiandien, lapkričio 23 dieną, į prezidentūrą pristatė mero patarėja Sigita Lenauskienė ir Švietimo, kultūros ir sporto vyr. specialistė Sandra Černeckaitė.
Tegu šventinė nuotaika įkvepia naujiems pokyčiams ir geriems darbams!
Gera daryti gera, tad dalinkimės gerumu.
Informacija atnaujinta 2022-11-24 07:52
Lazdijų rajono savivaldybė