Prisiekė nauja Lazdijų rajono savivaldybės tarybos narė: darbą pradeda Eglė Bernatonienė
Šiandien vykusiame Lazdijų rajono savivaldybės tarybos 29-ajame posėdyje priesaiką davė ir darbą pradėjo nauja savivaldybės tarybos narė Eglė Bernatonienė.
E. Bernatonienei atiteko savivaldybės tarybos nario mandatas po tarybos sudėties pasikeitimų, VRK priėmus sprendimą dėl ankstesnio tarybos nario Beniaus Rūtelionio įgaliojimų nutrūkimo anksčiau laiko. Mandatas skirtas pagal Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ sąrašą.
Linkime sėkmės dirbant Lazdijų kraštui!
Informacija atnaujinta 2026-02-13 09:56
Lazdijų rajono savivaldybė