Pradžia

Rytoj – nauja skiepų  nuo COVID-19 ligos siunta. Lazdijų rajone susirgo 7 gyventojai

Rytoj – nauja skiepų  nuo COVID-19 ligos siunta. Lazdijų rajone susirgo 7 gyventojai

Dar viena džiugi žinia COVID-19 kontekste:  rytoj parkeliauja dar viena skiepų nuo koronavirusinės infekcijos siunta. Pagal jau sudarytus sąrašus, bus skiepijami prioritetinių grupių – Lazdijų ligoninės mobiliosios brigados,  Lazdijų karščiavimo klinikos darbuotojai, taip pat  socialinės globos namų gyventojai bei darbuotojai ir Lazdijų socialinių paslaugų centro darbuotojai, prižiūrintys ligonius  jų namuose.

Vakar dienos tyrimų duomenimis, COVID-19 liga susirgo 7 Lazdijų rajono gyventojai: 1 Krosnos seniūnijos darbuotoja ir 6 asmenys, nesiejami su darbovietėmis, užsikrėtę nuo savo artimųjų. Visų vakar  Lazdijų ligoninėje paimtų ėminių atsakymai – neigiami. Gera pranešti, kad Lietuvoje jau antrą parą naujų susirgimų skaičius nesiekia tūkstančio.

Susirgimų statistiką galite sekti čia:

https://osp.stat.gov.lt/praejusios-paros-covid-19-statistika

 

Informacija atnaujinta 2021-01-12 16:02