Savaitgalį Vilniuje įvyko XXXIV tradicinis tarptautinis pagarbos bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“
Savaitgalį Vilniuje įvyko XXXIV tradicinis tarptautinis pagarbos bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“, skirtas žuvusiems Lietuvos laisvės gynėjams atminti.
Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijai ir jos 34 jauniesiems šauliams įteiktas apdovanojimas kaip aktyviausiai mokyklai dalyvavusiai bėgime. Apdovanojimą jiems įteikė Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Raminta Popovienė.
Dėkojame jauniesiems šauliams ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos bendruomenei už prasmingą dalyvavimą ir istorijos atminimo puoselėjimą.
Informacija atnaujinta 2026-01-12 09:50
Lazdijų rajono savivaldybė