Savivaldybėje svečiavosi Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 6c klasė
Šiandien Lazdijų rajono savivaldybėje netrūko smalsių klausimų, geros nuotaikos ir vaikiško šurmulio – čia lankėsi Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 6c klasės mokiniai.
Tarybos posėdžių salėje mokiniai trumpam tapo tikrais tarybos nariais – diskutavo apie jaunimo amžių, sporto bei laisvalaikio erdves mieste ir dalijosi savo mintimis.
Vėliau moksleiviai viešėjo merės Ausmos Miškinienės kabinete, taip pat apsilankė ir Teisės bei personalo skyriuje, kur susipažino su savivaldybės darbu iš arčiau.
Informacija atnaujinta 2026-05-11 14:56
Lazdijų rajono savivaldybė