Savivaldybės darbuotojų, tirtų dėl COVID-19, ėminių atsakymai – neigiami
Antradienį, liepos 21 dieną, rajono gyventojus informavome, jog gavome informaciją apie vyriškį, Lazdijų miesto gyventoją, kuriam nustatytas susirgimas dėl COVID-19 ir kuris lankėsi savivaldybės pastate, Lazdijų miesto seniūnijoje. Dėl to po pietų savivaldybės pastatas buvo uždarytas, darbuotojai namuose dirbo nuotoliniu būdu, o savivaldybės patalpos buvo dezinfekuojamos. Taip pat buvo paimti ėminiai dėl COVID-19 15 savivaldybės administracijos darbuotojų, kurie kontaktavo arba galėjo kontaktuoti su sergančiu vyriškiu. Visi gauti atsakymai – neigiami.
Informacija atnaujinta 2020-07-23 10:40
Lazdijų rajono savivaldybė