Pradžia

Savivaldybės merė A. Miškinienė: „Ačiū už darbą iššūkių kupinais, tačiau mus dar labiau suvienijusiais metais“ 

Savivaldybės merė A. Miškinienė: „Ačiū už darbą iššūkių kupinais, tačiau mus dar labiau...

Artėjant gražiausioms metų šventėms, rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė, kiti savivaldybės vadovai bei Lazdijų dekanato dekanas Nerijus Žvirblys sveikino bei už darbą ir susitelkimą įveikiant didžiausius metų iššūkius dėkojo savivaldybės administracijos darbuotojams ir įstaigų vadovams.

Kaip ir kasmet, nebuvo pamiršti ugdymo įstaigas lankantys mažieji rajono gyventojai – šiais metais skirtos 575 žaismingos, įsidėti užkandžiams į mokyklėlę dėžutės ir 492 nuotaikingi sportinės aprangos krepšiai su saldžia ir skania staigmena – riešutėliais – jau iškeliavo į mažųjų grupes ir klases. Dovanos šviečia spalvingais Lazdijų krašto simboliais.  

Sveikatos, vilties ir kuo greičiau pasveikti merė Ausma Miškinienė ir dekanas Nerijus Žvirblys linkėjo tiems, kurie šventes sutiks ligoninėje. Aplankyti sergančiuosius būtų nesaugu, nes COVID-19 neatsitraukė, todėl dekanas kalėdaičius, o merė kūčiukus įteikė ligoninės vadovams, prašydami juos su nuoširdžiausiais linkėjimais perduoti tiems, kuriems palaikymo ir vilties dabar reikia labiausiai. „Ramaus švenčių laukimo. Būkite sveiki ir laimingi, mylintys ir mylimi, ne tik per šventes, bet visus metus“, – linkėjo merė Ausma Miškinienė visiems, kurie šiais sudėtingais metais rajono labui dirbo kartu.

Informacija atnaujinta 2021-12-23 14:17