Savivaldybės merė A. Miškinienė pasveikino ugniagesius gelbėtojus
Šiandien, minint ugniagesių gelbėtojų profesinę šventę – šv. Florijono, ugniagesių globėjo dieną – savivaldybės merė Ausma Miškinienė sveikino mūsų krašto ugniagesius ir dėkojo už pasiaukojimą ir atsakingumą darbe. „Linkiu, kad kasdieniame darbe susiduriant su rizika ir pavojingomis situacijomis Jums užtektų sveikatos ir drąsos. O dar nuoširdžiau linkiu, kad Jums darbo būtų kuo mažiau, nes tai reikš, kad mūsų krašto žmonės sveiki, o jų turtas saugus“, - kalbėjo savivaldybės merė, pridūrusi, kad ne mažiau svarbu ir asmeninė laimė, todėl dirbant tokį įtemptą darbą linkėjo pakankamai laiko surasti ir sau bei savo artimiesiems. Savivaldybės merė visiems Lazdijų rajone esančių ugniagesių gelbėtojų kolektyvams perdavė ir valgomų gėrybių pintines, o trims Lazdijų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ugniagesiams – už pasiaukojantį darbą įteikė padėkas. Dar kartą nuoširdžiai sveikiname visus ugniagesius gelbėtojus su profesine švente!
Informacija atnaujinta 2021-05-04 23:10
Lazdijų rajono savivaldybė