Pradžia

Savivaldybės merė padėkojo šešis vaikus užauginusiai Valei Kočiūnienei

Savivaldybės merė padėkojo šešis vaikus užauginusiai Valei Kočiūnienei

„Vos prieš pora dienų šventėme pačią prasmingiausią pavasario šventę – motinos dieną, kuomet gražiausius žodžius ir nuoširdų dėmesį skyrėme savo mamoms, močiutėms, prosenelėms. Šiandien esu čia, kad padėkočiau Jums už tai, kad gyvybės stebuklą suteikėte šešiems savo vaikams, trylikai anūkų ir trims proanūkiams. Be Jūsų nei vienas iš jų nebūtų išvydę šio pasaulio“, – kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė V. Kočiūnienei palinkėjusi stiprios sveikatos, namų šilumos ir jaukumo bei įteikusi simbolinių dovanų. Kartu su mere daugiavaikę motiną aplankęs Kapčiamiesčio seniūnas Vidmantas Dambrauskas taip pat negailėjo gražių linkėjimų.

Minint motinos dieną V. Kočiūnienė buvo pagerbta Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos apdovanojimu Motinos dienos proga ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu. Tuomet jai padėkota už nuopelnus motinyste ir globai, už atsakingumą, pasiaukojimą, įkvepiantį pavyzdį savo bendruomenei ir visai visuomenei.

Informacija atnaujinta 2021-05-05 08:04