Pradžia

Savivaldybės specialistai dalyvavo nacionaliniame atvejo vadybos forume Vilniuje

Savivaldybės specialistai dalyvavo nacionaliniame atvejo vadybos forume Vilniuje
Gruodžio 8 dieną Vilniuje įvykusiame II-ajame nacionaliniame atvejo vadybos forume susirinko daugiau nei 250 specialistų iš 57 savivaldybių. 
 
Renginyje dalyvavo savivaldybės administracijos Socialinės apsaugos ir sveikatos skyriaus vedėja Rima Šukienė, nedirbančių asmenų atvejo vadybininkė Asta Kaušauskienė bei atvejo vadybininkė, dirbanti su psichikos ir (ar) intelekto negalią turinčiais asmenimis, Jurga Vaišnienė.
 
Forume daug kalbėta apie tai, kaip skirtingos įstaigos gali geriau dirbti kartu, kad žmogus gautų nuoseklią pagalbą. Buvo kalbama apie žmogaus teisių užtikrinimą, pagalbos žmonėms su negalia perkėlimą iš institucijų į bendruomenę, sveikatos ir socialinių paslaugų sujungimą į vieną veikiančią sistemą bei pagalbą žmonėms, kurie ilgą laiką nedirbo ir nori grįžti į darbo rinką.
 
Šis forumas buvo ne tik pranešimų ir diskusijų vieta, bet ir praktinių sprendimų erdvė, kurioje susitiko skirtingų sektorių atstovai iš visos šalies.

Informacija atnaujinta 2025-12-10 10:10