Pradžia

Savivaldybės ugdymo įstaigoje – nauja vadovė

Savivaldybės ugdymo įstaigoje – nauja vadovė

Šiandien mokykloje-darželyje „Kregždutė“ darbą pradeda nauja vadovė Gintarė Stankevičienė, iki šiol dirbusi mokyklos-darželio „Vyturėlis“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui. 

Naujai direktorei linkime sėkmės!

Informacija atnaujinta 2024-10-31 11:08