Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijoje viešėjo Seimo narys Lukas Savickas
Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijoje lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo narys Lukas Savickas kartu su patarėja Fausta Roznytė. Garbius svečius gimnazijoje pasitiko ir ugdymo įstaigą pristatė gimnazijos direktorė Zita Ščerbetkienė. Susitikime taip pat dalyvavo savivaldybės vadovai, tarybos nariai, seniūnė bei seniūnaičiai.
Vizito metu gimnazijos direktorė svečiams pristatė mokyklos veiklą, bendruomenės pasiekimus bei kasdienį gyvenimą. Vyko susitikimas su vyresniųjų klasių mokiniais, kurio metu moksleiviai turėjo galimybę tiesiogiai bendrauti su Seimo nariu ir aptarti jiems aktualias temas – balsavimo teisę nuo 16 metų renkant merus ir savivaldybių tarybų narius, pilietines socialines valandas, jų prasmę bei organizavimą mokyklose. Taip pat mokiniai domėjosi politiko darbu, pareigomis ir įsimintiniausiomis jo veiklos akimirkomis.
Vėliau direktorė svečius pakvietė apsilankyti gimnazijos valgykloje, kur pristatė sėkmingai vystomą trumpųjų maisto tiekimo grandinės modelį. Susitikimo metu diskutuota apie mokinių pasirinkimus maitinantis mokykloje, valgiaraščio ir kainoraščio klausimus, taip pat šiltai pabendrauta su valgyklos darbuotojomis.
Vizito pabaigoje direktorė Z. Ščerbetkienė parodė atnaujinamas gimnazijos sporto erdves. Svečiams buvo pristatyti jau atlikti darbai bei suplanuoti tolimesni atnaujinimo etapai. Taip pat apžiūrėtas atnaujinamas mokyklos stadionas, papasakota apie gimnazijoje puoselėjamas sporto tradicijas ir Seirijuose itin populiarų sportą – regbį.
Informacija atnaujinta 2026-04-29 10:31
Lazdijų rajono savivaldybė