Pradžia

Seniūnijose – aplinkos tvarkymo darbymetis

Seniūnijose – aplinkos tvarkymo darbymetis

Rajono seniūnijose – pats aplinkos tvarkymo darbymetis. Nei vėluojantis pavasaris, nei karantinas nesukrikdė įprasto darbų ritmo. Iš parkų, aikščių, kitų viešųjų erdvių iš vežamos per žiemą susikaupusios šiukšlės, sodinamos pirmosios gėlės.

Būdviečio seniūnija atnaujino Aštriosios Kirnos gyvenvietės užrašą, šalia pasodino našlaites. Gyvenvietė tampa patraukli turistams – jie atvyksta pasigrožėti sutvarkyti dvaro parku, senoviniais pastatais.

Šventežerio seniūnija dar iš rudens pasirūpino pačiomis ankstyviausiomis gėlėmis – jų kilimai dabar džiugina vietos  gyventojus ir pravažiuojančius.

Puošiasi Kapčiamiestis. Vos prieš porą savaičių prie kultūros namų pasodino savivaldybės merės Ausmos Miškinienės Kultūros dienos proga dovanotas magnolijas, o šios jau pražydo įspūdingais žiedais.

Šeštokų seniūnija džiaugiasi gražiu bendradarbiavimu su Lietuvos geležinkelių administracija, kuri noriai prisideda tvarkant Šeštokų miestelio aplinką: skiria ir darbuotojų, ir technikos.

Lazdijuose margaspalvėmis našlaitėmis nušvito Adolfo Ramanausko-Vanago aikštė prie Lazdijų Šv. Onos bažnyčios. Žydėti pasiruošę tulpių klombai prie savivaldybės administracijos pastato ir  Seinų gatvėje. Seniūnijos darbininkai vieną pavakarę skyrė  didžiulei automobilių stovėjimo aikštelei iššluoti. Lazdijų miesto parke ir kitose viešosiose miesto erdvėse jau pradėta pjauti žolė.

Informacija atnaujinta 2021-04-23 14:27