Pradžia

Šeštadienio, spalio 17d., informacija dėl COVID-19 situacijos Lazdijų savivaldybėje

Šeštadienio, spalio 17d., informacija dėl COVID-19 situacijos Lazdijų savivaldybėje

Informuojame, kad:

  • Gauti tyrimų atsakymai dėl Kapčiamiesčio globos namų ir Lazdijų ligoninės darbuotojų, kurie turėjo kontaktą su šiose įstaigose susirgusiais asmenimis ir kuriems vakar buvo imti ėminiai dėl galimo užsikrėtimo COVID-19. Visi gauti atsakymai – neigiami.
  • Profilaktinio tyrimo metu vienai Veisiejų socialinės globos namų darbuotojai nustatytas COVID-19 susirgimas. Ji šiuo metu yra saviizoliacijoje. Kontaktą su COVID-19 sergančia darbuotoja turėjusiems asmenims artimiausiu metu bus atlikti tyrimai.

Informacija atnaujinta 2020-10-17 09:39