Šeštadienio, spalio 17d., informacija dėl COVID-19 situacijos Lazdijų savivaldybėje
Informuojame, kad:
- Gauti tyrimų atsakymai dėl Kapčiamiesčio globos namų ir Lazdijų ligoninės darbuotojų, kurie turėjo kontaktą su šiose įstaigose susirgusiais asmenimis ir kuriems vakar buvo imti ėminiai dėl galimo užsikrėtimo COVID-19. Visi gauti atsakymai – neigiami.
- Profilaktinio tyrimo metu vienai Veisiejų socialinės globos namų darbuotojai nustatytas COVID-19 susirgimas. Ji šiuo metu yra saviizoliacijoje. Kontaktą su COVID-19 sergančia darbuotoja turėjusiems asmenims artimiausiu metu bus atlikti tyrimai.
Informacija atnaujinta 2020-10-17 09:39
Lazdijų rajono savivaldybė