Lt
Pradžia

Šeštokuose nuvilnijo miestelio šventė

Šeštokuose nuvilnijo miestelio šventė

Šeštadienį Šeštokų stadione nuvilnijo tradicinė miestelio šventė „Šeštokų vasara 2021“, subūrusi seniūnijos gyventojus ir svečius. Ją organizavo Lazdijų kultūros centro padalinys Šeštokų kultūros namai. Renginyje dalyvavo ir susirinkusius rajono merės Ausmos Miškinienės vardu sveikino rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Petrauskas. Rajono tarybos narys Benius Rūtelionis ir kiti taip pat išsakė daug šiltų sveikinimo žodžių. Šeštokų seniūnijos seniūnė Liana Audzevičienė rajono savivaldybės įsteigtomis dovanomis apdovanojo Šeštokų parapijos kunigą Valdemarą Smulskį už skleidžiamą šviesą ir darbštumą bei 90 metų sulaukusį Šeštokų gyventoją Vytautą Kazimierą Pranckevičių.

Renginyje vyko šventinė prekyba, loterija. Jame buvo smagu ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Mažiausieji šėlo ant batuto. Daug įspūdžių suteikė Gabrielės Zalieckaitės piešiniai, sukurti vaikams ant veidų.

Koncertavo atlikėjai Justina Kreizaitė, Melanija ir Greta, kapelos „Griežlė“, „Veisieja“, grupė „Kryžkelė“, Lazdijų kultūros centro merginų šokių kolektyvas. Šventės pabaigoje visi klausėsi Gabijos ir Žygio dainų.

Šeštokų seniūnė Liana Audzevičienė džiaugėsi, kad kasmet į tradicinį renginį susirenka ne tik vietiniai, bet ir iš kitų rajonų atvykę žmonės. Jaukioje šventėje, kurią parėmė rajono savivaldybė ir seniūnijos ūkininkai, visiems buvo  smagu pabendrauti, pasivaišinti, pasiklausyti geros muzikos.

Informacija atnaujinta 2021-07-18 13:25