Šiandien paskutinis skambutis nuskambėjo 25 Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos abiturientams
Šiandien paskutinis skambutis nuskambėjo 25 Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos abiturientams.
Merės sveikinimus ir didžiausios sėkmės egzaminuose linkėjo vicemeras Dalius Mockevičius, Veisiejų seniūnas Zenonas Sabliauskas, Veisiejų Šv. Jurgio parapijos klebonas Žydrūnas Burnys, gimnazijos direktorė Jurgita Mozerienė.
Lengvo skrydžio toliau, mieli abiturientai!
Informacija atnaujinta 2026-05-27 15:00
Lazdijų rajono savivaldybė