Pradžia

Šiandien paskutinis skambutis nuskambėjo 81 Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos ir jos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus abiturientams

Šiandien paskutinis skambutis nuskambėjo 81 Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos ir jos Šeštokų...
Šiandien paskutinis skambutis nuskambėjo 81 Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos ir jos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus abiturientams.
 
Sveikinimus ir didžiausios sėkmės egzaminuose linkėjo merė Ausma Miškinienė, europarlamentaras, laikinasis Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Virginijus Sinkevičius, administracijos direktorė Šarūnė Dumbliauskienė, gimnazijos direktorė Alma Burbaitė.
 
Gero skrydžio, abiturientai!

Informacija atnaujinta 2026-05-25 07:51