Pradžia

Šiandien rajono įstaigose vykdyti direktoriaus pareigas pradeda dvi naujos vadovės

  • Lazdijų turizmo informaciniam centrui vadovaus Eglė Kubilienė, iki šiol dirbusi Lazdijų kultūros centro kultūros projektų vadove.
  • Lazdijų krašto muziejui – Viktorija Savukienė, iki šiol dirbusi savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja.
Linkime sėkmės! 

Informacija atnaujinta 2024-10-01 09:38