Šiandien savivaldybėje lankėsi Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 6b klasės mokiniai
- ar mieste reikėtų daugiau viešų „WiFi“ vietų;
- ar reikia daugiau erdvių jaunimui;
- aptarė kas yra jaunas žmogus ir kas yra rajono jaunimo politika.
Vėliau moksleiviai lankėsi merės Ausmos Miškinienės ir kitų savivaldybės vadovų kabinetuose, apsilankė Civilinės metrikacijos salėje, kur vyksta santuokų ceremonijos. Čia specialistė mokiniams papasakojo, kuo skiriasi civilinė ir bažnytinė santuoka. Taip pat mokiniai apsilankė ir Socialinės globos centro „Židinys“ kabinetuose, kur iš arti susipažino su savivaldybės darbu.
Informacija atnaujinta 2026-05-25 10:43
Lazdijų rajono savivaldybė