Pradžia

Šildymo sezonas rajone baigsis gegužės 10 dieną

Šildymo sezonas rajone baigsis gegužės 10 dieną

Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorė Ilona Šaparauskienė 2021 m. gegužės 5 d. pasirašė įsakymą dėl 2020-2021 m. šildymo sezono pabaigos nuo gegužės 10 d. visiems Lazdijų rajono savivaldybės šilumos vartotojams, kurie naudojasi UAB „Lazdijų šiluma“ paslaugomis.

Informacija atnaujinta 2021-05-06 10:42