Pradžia

Susitikimas gamtos apsuptyje: onkologinių bendruomenių draugystė tęsiasi

Susitikimas gamtos apsuptyje: onkologinių bendruomenių draugystė tęsiasi

Lazdijų onkologinės savigalbos organizacija „POLA“ ir Ukmergės bendruomenė „UOLA“ surengė šiltą, bendrystės kupiną susitikimą, simboliškai prasidėjusį ežerų apsuptame miestelyje – Veisiejuose, Lazdijų krašto širdyje.

Dalyviai leidosi į pažintinę kelionę plaustu „Ančios uostas“, pasigrožėjo gamtos ramybe Ančios ežere ir dalyvavo ekskursijoje po Veisiejų miestelį, kurią vedė charizmatiškas gidas Jonas Malinauskas.

Vėliau šventė persikėlė į Etnografinę Prano Dzūko sodybą, kur dalyvius pasveikino Lazdijų rajono savivaldybės merės patarėja Sigita Lenauskienė. Čia netrūko geros nuotaikos – skambėjo dainos, sukosi šokiai, netrūko vaišių ir nuoširdaus bendravimo. Šventinę nuotaiką dar labiau sustiprino kapelos „Dzūkijos armonikieriai“ koncertas, kuris nepaliko abejingų – žiūrovai lingavo, plojo ir dainavo kartu.

Susitikimo kulminacija – edukacinė ekskursija po sodybą, apie dzūkiškas tradicijas, papročius ir senovės gyvenimo būdą.

Informacija atnaujinta 2025-06-17 16:46