Pradžia

Susitikimas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje

 Susitikimas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija surengė antrąjį asmenų su intelekto ir (ar) psichosocialine negalia globos deinstitucionalizacijos stebėsenos susitikimą su Alytaus regiono savivaldybių atstovais.

Susitikime aptarta, kaip savivaldybėje pereinama nuo gyvenimo globos įstaigose prie pagalbos bendruomenėje, kad asmenys su negalia galėtų gyventi savarankiškai, oriai ir dalyvauti bendruomenės gyvenime.

Daug dėmesio skirta paslaugų prieinamumui, kokybei bei praktiniams įgyvendinimo iššūkiams regionuose.

Lazdijų rajono savivaldybės atstovės papasakojo, kokia šiuo metu situacija rajone, kokios paslaugos jau teikiamos, kas dar planuojama plėtoti ir kokie infrastruktūros projektai numatyti ateityje. Taip pat buvo kalbama apie tolesnius darbus ir bendradarbiavimą, kad deinstitucionalizacijos procesas vyktų sėkmingai.

Informacija atnaujinta 2026-01-29 14:03